menu close menu

Video-budka

Prawdziwie królewskie wesele nie mogłoby się obejść bez odpowiednich atrakcji, które będą rozbawiały gości oraz umilały im czas. Trzeba przyznać, że na rynku spotykamy coraz to więcej atrakcji, które można wykorzystać właśnie na naszym weselu.
Na pewno bardzo ciekawym sposobem na rozbawienie naszych gości, a także na zrobienie sobie prezentu, będzie wynajęcie video-budki. A co to tak właściwie jest? Jeśli wiecie już Państwo jak działa foto-budka (odsyłamy do odpowiedniej zakładki na stronie), to będziecie wiedzieli jak działa video-budka. Jest to kabina, w której można zrobić krótkie filmiki, które będą później dostępne dla danej Pary Młodej. Jeśli chcemy stworzyć bardzo nowoczesne i niespotykane życzenia weselne, jak najbardziej zamówmy sobie video-budkę na naszą imprezę. Oczywiście, nagranie ma nie tylko obraz, ale również dźwięk, który nagrywany jest przez mikrofon.
Zachęcamy do skorzystania z tak ciekawej atrakcji na imprezy okolicznościowe, a w szczególności na wesela jak video-kabina. Na pewno nie będziecie Państwo zawiedzeni działaniem tej supermaszyny.