menu close menu

Fotobudka

Jaka jest najlepsza atrakcja na wesela oraz imprezy okolicznościowe?

Można powiedzieć, że jest wiele ciekawych atrakcji, które można wykorzystać na imprezach okolicznościowych. Jednakże powoli klaruje się które z atrakcji są rzeczywiście ciekawe i godne polecenia. Bez dwóch zdań, taką atrakcją jest FOTOBUDKA. Na pierwszy raz jeśli usłyszymy to hasło, to wiele może nam nie mówić, jednakże po krótce wytłumaczmy o co chodzi.

Fotobudka, czy jak to również się mówi FOTOKABINA, jest to urządzenie do robienia zdjęć. Jest to mobilna maszyna, w której można zrobić niezapomnianą sesję zdjęciową. Fotobudka dostarcza niezapomnianych wrażeń, ponieważ można zrobić sobie fotki ze znajomymi.

Jak wygląda kwestia FOTOBUDKI na takich imprezach jak wesela i imprezy firmowe?

Z fotobudką przyjeżdża obsługa, która jest odpowiedzialna za rozłożenie budki, za jej uruchomienie oraz pilnowanie. Ponadto, zawsze do fotobudki dołączone są gadżety, które używa się do zdjęć. W jednej sesji zdjęciowej robi się przeważnie 3 lub 4 ujęcia, które później wychodzą na dwóch paskach. Zdjęcia są od razu drukowane, co jeszcze bardziej podkręca zabawę.

Zachowaj pamiątkę na dłużej!

Fotobudka to również okazja, aby stworzyć niepowtarzalny album ze zdjęciami oraz życzeniami dla Pary Młodej lub dla jakiejkolwiek firmy, organizacji, która organizuje przyjęcie. Dodatkowo, zdjęcia są przechowywane na stronie internetowej w specjalnej galerii pod hasłem oraz na płycie DVD lub pendrivie.

Zamów najlepszą atrakcję na imprezy okolicznościowe już dziś!