menu close menu

Fontanny czekoladowe

Nie podlega żadnym wątpliwościom, że większość z nas przepada za czekoladą….

I właśnie, czekolada to bardzo dobry środek na wiele dolegliwości, co potwierdzone jest naukowo. I również naukowo potwierdzamy, prowadząc badania już kilka lat, że najlepsza belgijska czekolada, podgrzana i w płynnej postaci, smakuje dosłownie każdemu! Nie ma osoby, która powiedziała, że taka czekolada jej nie smakuje, co musi o czymś świadczyć.

Obecnie nasz rynek jest nieco przesycony fontannami czekoladowymi, ale nie oznacza to, że jakość również idzie z tym faktem w parze. Ludzie, którzy organizują imprezy okolicznościowe czy większe, czy też mniejsze, chętnie zamawiają fontanny czekoladowe na swoje imprezy. Ale nie zawsze wiedzą wszystko o jakości danej czekolady, czy wypożyczanego sprzętu.

Nasza firma prezentuje 100% profesjonalizmu. Czekolada, która jest przez nas wykorzystywana to najwyższej jakości belgijska czekolada, która dedykowana jest pod fontanny czekoladowe. Nasz sprzęt, który wykorzystujemy, posiada odpowiednie atesty, którymi chętnie się podzielimy. Ponadto, nasze fontanny wypożyczane są z obsługą, która dba o to, aby stanowisko przy fontannie było zawsze schludne i dobrze się prezentowało.

Posiadamy trzy rodzaje fontann, tj. małą, średnią oraz dużą. Na pewno sprostamy każdej imprezie, gdzie Państwo będziecie chcieli wynająć fontannę.

Tworzymy również palmy owocowe, które w połączeniu z podświetlonym podestem przy fontannie oraz z dekoracją stołu prezentują się znakomicie. Nasze palmy owocowe mogą mieć różne wysokości. Wszystko jest kwestią ustalenia.

Jeżeli jeszcze nie widziałeś fontanny czekoladowej na żadnej uroczystości, lub jeśli widziałeś i pragniesz zamówić ją również na swoje wesele, lub inną imprezę, skontaktuj się z nami.

Stwórzmy razem Twoje Królewskie Wesele.